Proměny

Share

Pro velký zájem našich klientek je pro vás připraven jeden z programů, který obsahuje celkovou proměnu osobnosti. V jednom dnu je možné se předem domluvit s vizážistkou a s kadeřnicí na změně image.

Vizážistka klientce poradí s výběrem vhodného účesu a barvy pomocí počítače včetně určení barevné typologie, kadeřnice se postará o kompletní péči o vaše vlasy (barvení, střih, popř. melírování).

Proměna osobnosti je na závěr dokončena vhodným líčením. V průběhu proměny je klientka fotografována - fotodokumentace proměny osobnosti dodána dle dohody.

Proměny Proměny Proměny
klientka před proměnou klientka po proměně klientka po proměně

Být sám sebou chce odvahu - ale stojí za to se někdy pokusit být někým jiným.

Proměna Proměna
klientka před proměnou
Proměna Proměna Proměna Proměna
klientka po proměně
Proměny klientek patří v našem salonu k velmi oblíbené práci. Pouze na klientce záleží, kolik času a peněz chce této proměně věnovat. Jsou ženy, které u nás stráví někdy i celý den a dopřejí si více služeb z naší nabídky. Nejčastěji u proměn bývá klientkou vybráno barevné poradenství (barevná typologie), účesy pomocí počítače, návštěva u kadeřníka a na závěr tuto práci dokončí naše vizážistka vkusným líčením. Celá proměna je zachycena na fotodokumentaci, kterou si klientka odnáší s sebou.

Práce na těchto proměnách nás velmi těší, protože během velmi relativně krátké doby vidíme, jak u nás každá žena rozkvete.

 
 
 

Facebook

Provozní doba

Pondělí

8:00 - 20:00

Úterý

8:00 - 20:00

Středa

8:00 - 20:00

Čtvrtek

8:00 - 20:00

Pátek

8:00 - 18:00

Sobota

Zavřeno

Neděle

Zavřeno

 

Kontakt

 

Salon Vlaďka

 


Slavíkova 1608/15, 12000 Praha 2

 

 

 

200m od metra Jiřího z Poděbrad
(vchod z ulice Krkonošská)

 

 Telefon: 222 724 616, 723 535 104

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.